Menu
ul. Niekłańska 35/3
03-924 Warszawa

ORION MEDIA
NASZE MARKI

Jesteśmy grupą marek gotową rozświetlić Twój biznes w każdym zakątku Internetu.
Odkryj nasze specjalizacje!
Content
PUBLIKACJE ONLINE
KOBIETY W BIZNESIE
AUDIO/VIDEO CONTENT
Content
PUBLIKACJE ONLINE
KOBIETY W BIZNESIE
AUDIO/VIDEO CONTENT

W UpContent nasze słowa mają moc! 
Copywriterzy kreują treści, które przyciągają i inspirują, wyznaczając nowe standardy jakości. Korektorzy dbają o każdy detal, zapewniając perfekcję językową, również w tekstach pisanych w językach obcych. Content managerowie łączą te działania, by dostarczać wartościowe treści dla liderów branżowych z różnych sektorów.

Marketin9 to Twoja brama do świata globalnego content marketingu i link buildingu, która łączy wartościowe serwisy z każdego zakątka globu, od lokalnych witryn po międzynarodowe portale. Rozwiń swoją obecność online, publikując treści – własne lub te stworzone przez nas – na starannie wyselekcjonowanych stronach WWW.
To inicjatywa zapoczątkowana przez naszą COO Magdalenę Żmudę. Celem projektu jest stworzenie wspierającej się grupy kobiet, które pracują w digital marketingu. Dzięki organizowanym wydarzeniom z panelami dyskusyjnymi i warsztatami uczestniczki mają szansę na rozwój osobisty i zawodowy.
W sercu pełnej uroku Saskiej Kępy nasze studio tworzy kreatywne podcasty, wideocasty oraz różnorodne formaty wideo, w tym rolki na social media. Oferujemy kompleksowe usługi od nagrywania po montaż i postprodukcję, łącząc pasję z profesjonalizmem w każdym projekcie.
Organizujemy branżowe wydarzenia z udziałem czołowych ekspertów, kreując przestrzeń dla rozwoju i wymiany wiedzy. Sukces pierwszego wydarzenia, e-Commerce Day, otwiera drogę do kolejnych imprez, które będą wspierać praktyków z rozwijającego się sektora e-handlu i nie tylko.